4,7/5 (3 beoordelingen)

Houd je handen lekker warm met deze handwarmers uit Nepal.

Beschrijving

Beleef een heerlijk warme winter met deze wollen grijze handwarmers Ama. Met de handgemaakt in Nepal, gevoerd met fleece en voorzien van twee ‘halve duimen’. De handwarmers houden je handen lekker warmen, en het fijne is dat je je vingers nog gewoon kunt gebruiken. De naam ‘Ama’ verwijst naar moeder in Nepal.   

Materiaal 

Ga je deze handwarmers wassen? Ze zijn gemaakt van 100% wol. Was daarom op de hand in handwarm water.  

Afmetingen 

One size fits most

Over het merk

Wat begon met een paar sjaals in een koffer groeide uit tot een kleurrijk merk. Vandaag heeft Sjaal met Verhaal niet alleen sjaals, maar ook andere handgemaakte accessoires uit Nepal in hun collectie. Elk product is uniek en gemaakt door vrouwen voor wie dit werk economische zelfstandigheid en een betere toekomst betekent. Met de verkoop ondersteunt Sjaal met Verhaal inmiddels meer dan duizend vrouwen en hun gezinnen, én blijft het bijdragen aan projecten zoals medische posten en kindertehuizen. Deze missie staat altijd voorop en dat maakt Sjaal met Verhaal een ‘Social Enterprise’.

Beoordelingen

4,7/5
Op basis van 3 beoordelingen

We plaatsen alleen beoordelingen van klanten die het product gekocht hebben, of het nou negatief of positief is. We controleren wel of je beoordeling voldoet aan onze voorwaarden.

Vragen of opmerkingen over onze service worden door onze klantenservice behandeld en niet geplaatst als review.

  1. Anoniem

    Ze zijn heerlijk warm en ook nog prachtig gemaakt! Ook de fleece is lekker zacht. Fijn voor mijn artrose handen.

  2. Helena

    Mijn moeder van 89 is er dolblij mee. Warme handen en ze vindt ze prachtig!

  3. Emma

    Lekker warm en kriebelt niet, omdat er fleece van binnen zit. Omdat ze vrij dik zijn, kan ik mijn muis niet meer heel goed bedienen, maar het gaat nog net. Ik gebruik het als ik aan het werk ben achter mijn computer.

Handwarmers Ama lichtgrijs

4,7/5 (3 beoordelingen)

Houd je handen lekker warm met deze handwarmers uit Nepal.

19,95
Variant: Handwarmers Ama lichtgrijs
Handwarmers Ama lichtgrijs Handwarmers Ama lichtgrijs
19,95
Dit product is tijdelijk niet op voorraad
Bekijk abonnementen
Voor 22:00 besteld, vandaag verzonden
Eerlijke handel, transparantie en kwaliteit zijn allemaal thema’s die we hoog in het vaandel hebben staan bij het cureren van producten. Bekijk ons verhaal