Georgia Grezel raakte geïnspireerd door de Indiaanse cultuur en dan vooral door de verbondenheid met alles wat leeft. Ze reisde af naar de VS om een ceremonie bij te wonen en met Amerikaanse indianen te praten. Zij deelden hun inspirerende levensvisies met haar.
We zijn er slechts een onderdeel van; een schakel in het grotere geheel. Mensen zijn gelijkwaardig aan alle andere levende wezens en daarom moeten we in balans leven met de natuur en het milieu.
Daarbij kun je denken aan wat je eet, maar bijvoorbeeld ook aan wat je draagt, hoeveel je wilt verdienen en hoe vaak je op vakantie gaat. De invulling van ‘neem alleen wat je nodig hebt’ kan voor iedereen verschillend zijn. De een besluit geen vlees te eten, de ander besluit dankbaar te zijn voor elk hapje vlees dat hij neemt.
Welk effect hebben jouw keuzes op het gebied van consumptie, milieubelasting, reizen, wonen en omgang met je medemens op de rest van de planeet, nu, en in de komende eeuwen?
In het nieuwste Happinez nummer ‘Trouw aan jezelf’ lees je verder over dit onderwerp. Bestel ‘m nu zonder verzendkosten in onze webshop.
Een paar lessen uit de psychologie. Lees meer
'Doe je met me mee?' Lees meer
Lees hier je horoscoop voor februari. Lees meer
Dit hebben de sterren deze maand voor jou in petto. Lees meer
Ontdek hier je horoscoop voor februari. Lees meer